Viskas viename.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viskas viename.

Visiems. :]
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Hadrios pasaulis:

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Hadria
Naujokas.
Naujokas.
Hadria


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2008-06-24

Hadrios pasaulis: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hadrios pasaulis:   Hadrios pasaulis: Icon_minitimeAntr. 06 24, 2008 9:59 pm

Kaip miela.Ozyris man groja narvelio grotelėmis.Už tai jam tikrai reiktų įteikti puokštę gėlių ir auksinį medalį.
Niekaip negaliu atsigauti nuo naujai perskaitytos knygos.Ji taip mane pakerėjo.Visas aprašymas.Nerealu!Prieš išjungiant naktinę lepmą visada perskaitau mėgiamas frazes.Laukiu kada leidėjai išvers dar 3 tos knygos tęsinius.
O ne!Ar man pasigirdo?Tikiuosi tai,ką mama tėčiui sakė man pasigirdo... ''Pasakyk Rūtai,kad eitų praustis'' .Ne!Niekur nesijudinsiu,nors žiovauju taip,kad galėčiau praryti viską,kas pasitaikytų mano kelyje.Ne!Turiu užbaigti rašyti bent apie šią dienelę.Tiek skaudžių akimirkų teko patirti,tiek malonių.Ypač,kai pasipriešinau tėvams.Jie buvo Š-O-K-I-R-U-O-T-I!Man tikrai buvo atsibodę,kai visados dėl menkiekio man pradeda moralus sakyti.Dabar gerai-apsiramino.
Pasirąžau kėdėje,žvilgteliu į laikrodį - vienuolika.Žagtelėjusi atsisuku į televizorių,per kurį rodo angliškas ''H2o'' serijas.Viską,kiekvieną žodį suprantu.Visą dieną suku galvą dėl rytdienos... Tvarkyti kambarį ar ne?Jau kokius 2 mėnėsius kaip tinginė esu.Labai noriu susitvarkyti viską,bet taaaip tingiu.Gaila,kad prieš tris valandas išgėriau paskutinius ''Ice Tea'' lašus.Taip troškina,o į virtuvę irgi tingiu pėdinti.Ką daryti?HELP!
Tuoj eisiu peržiūrėti visas likusias Forumo temas,tada jungsiu kompiuterį lauk,eisiu nusiprausti ir tada lovoje,po šilta patalyne vėpsoti televizijos.Labanaktis,mielieji. (:
Atgal į viršų Go down
Hadria
Naujokas.
Naujokas.
Hadria


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2008-06-24

Hadrios pasaulis: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadrios pasaulis:   Hadrios pasaulis: Icon_minitimePen. 06 27, 2008 12:38 pm

2008-06-26

Grįžau. Very Happy Dabar kaip tik rašau vieną istorijos dalį.Trūksta minčių,o norisi kuo greičiau pabaigti.Va,mama jau lėkštės iš indaujos ima.Tuoj valgyti reikės.Neseniai išgėriau limonadą su ledukais...Mmmm.Gardu buvo. ;D Sėdžiu tyloje,gal tik visą tą ramybę trikdo televizija...
Nėra ką daugiau pasakoti.Visą dieną nuobuodžiauju,kol neperskaičiau įdomios knygos ''Saulėlydis'' .Suknista leidyba,klaidų rašyboje pridarę buvo...
Atgal į viršų Go down
Kammy.
Susipažinęs su nariais.
Susipažinęs su nariais.
Kammy.


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-06-20
Age : 28

Hadrios pasaulis: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadrios pasaulis:   Hadrios pasaulis: Icon_minitimePen. 06 27, 2008 4:24 pm

Moki įdomiai viską aprašyt. :}
Atgal į viršų Go down
https://visiems.forummotion.com
Sponsored content





Hadrios pasaulis: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hadrios pasaulis:   Hadrios pasaulis: Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Hadrios pasaulis:
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Viskas viename. :: Nariams. :: Dienoraščiai.-
Pereiti į: